YENİ ÜRÜN

Reflection Serisi ile Doğayı Evinize Taşıyın!

Toplam okunma sayısı: 1533
08 Ara 2017
Tüketicinin değişen alışkanlık ve ihtiyaçlarını gözeterek ürettiği markaları ile öne çıkan Kastamonu Entegre’nin Reflection serisi, doğanın pozitif enerjisi ve sonsuz desenlerini yaşam alanlarına taşımak isteyenlerin tercihini oluşturuyor.
Kastamonu Entegre Reflection serisi ile, şehrin doğadan giderek uzaklaşan renkleri ve dokusuna karşın, doğanın natürelliğini yaşamak isteyenlere zengin kombinasyonlar sunuyor. Böylece yaşam alanlarını sadece renkleri ve dokusuyla farklılaştırmıyor, aynı zamanda yarattığı duyguları ve bütün bunların karakteristik uyumunu etkili bir şekilde hayata geçiriyor.
Melamin kaplı ürünler için geliştirilen seri, 5 farklı dokudaki yüzey ve 65 farklı desene sahip düz renk, fantezi ve ahşap dekorlardan oluşuyor. Mattan parlağa doğru uzanan doğal yapısıyla öne çıkan Stone Yüzey, mermer desenlerin gerçekçi bir dokuyla sunumu için özel olarak tasarlanırken, dokusu ve dinamik desenleriyle öne çıkan Geometrik Yüzey, modern tasarımlar için yenilikçi bir kapı aralıyor.
Golf topunun üzerindeki dokudan yola çıkılarak tasarlanan Golf Yüzey, geçişli mat görünümü dokunma hissini harekete geçirirken, soft ve yarı mat dokusuyla Paint Yüzey, düz renklerde boya etkisi yaratıyor, modern renklerle mükemmel bir uyum yakalıyor. Doğal yapısı ve dokusuyla ağaç kaplama hissi ve görüntüsü veren Veneer Yüzey ise ahşabın dokusundan vazgeçmeyenlere hitap ediyor.

Haber: Editör