Üstün Dekorasyon


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Ramazan Kosova
Telefon
0 216 ... .. .. / Faks: 0 216 ... .. ..
Gsm
0 533 ... .. ..
Adres
Cevizli Mah. Talatpaşa Cd. Maltepe / İSTANBUL-ANADOLU
E-Posta
info@
Web Adresi
http://
 4091 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

Firmamız 1972 yılında Üstün Doğrama ve Mobilya adı ile kurulmuş olup; ahşap, ahşap doğrama ve mobilya sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.
1994 yılında kendi içerisinde kurumsallaşarak yeni ünvanı olan ÜSTÜN DEKORASYON İÇ MİMARİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ ile yoluna devam etmektedir.
İç mimari üzerine tasarım yapılmış ya da tarafımızın dizayn ofis ekiplerinin tasarlamış obje proje tasarım uygulama yeteneğimizle yurt içinde ve yurt dışında faaliyet göstermekteyiz.
Başlıca hizmet alanımız; Mobilya, Mutfak, Banyo, Kapı, Tv üniteleri ve özel tasarımların hazırlanması ve mekana uygulanmasıdır.
Firmamız, gelişen iş kapatisine uygun alt yapıyı sağlamak amacıyla İstanbul Anadolu Yakasında teknolojinin tüm imkanlarından yararlanan ahşap, cila ve boya atölyelerimiz ile siz değerli müşterilerimizi ağırladığımız showroom olmak üzere toplam 1150 m2 alanda çalışmalarını gerçekleştirmektedir.
Masif, Melamin kaplı yonga levha, Mdf Melamin kaplı mdf, Alüminyum, Demir ürünleri, Paslanmaz, Pleksi, Cam, vb malzemeleri işleyerek inşaat, işyeri, ofis, konut, otel, fuar standı, villa dekorasyonu gibi alanlarda da hizmet vermekteyiz.
Firmamız, mobilya işlerinin dışında ev, villa ve mağaza gibi mekanların komple projesini hazırlayarak, vitrifiye, seramik, Alçı işleri, Boya, Tesisat ve Parke gibi dekorasyon işlerini de sıfırdan, anahtar teslime gerçekleşmektedir.
Firmamız 2011 yılı itibariyle ürün yelpazesini genişleterek (UCM KOMPOZİT ) therra wood adı altında bölge bayisi olarak ahşap kompozit pergola, ahşap kompozit deck, ahşap kompozit çit ahşap kompozit seperetör, ahşap kompozit korkuluk uygulamalarını ve satışını yapmaktadır.
EN YAKIN ZAMANDA TANIŞMAK VE BİRLİKTE ÇALIŞMAK ÜMİDİYLE…

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Üstün Dekorasyon
 Adres
Cevizli Mah. Talatpaşa Cd.
Maltepe / İSTANBUL-ANADOLU
 Telefon
0 216 ... .. .. / 0 533 ... .. ..
 Web
http://