İstanbul Çelik Kapı


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Bedri Gülmen
Telefon
0 212 580 43 03 / Faks: 0 212 580 41 81
Gsm
0 533 964 38 50
Adres
Halkalı Cd. No: 195 Nevzat Kurt İş Merkezi C Blk. 1-2-3 Sefaköy Küçükçekmece / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
info@ick.com.tr
Web Adresi
http://www.istanbulcelikkapi.com.tr
 3433 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

Firmamızın kurucu ortakları çelik kapı imalâtı konusunda ülkemizin önde gelen kurumlarında (Kale Çelik Kapı, Yale Çelik Kapı) imalât müdürlüğü yaparak uzun yıllar deneyim sahibi olduktan sonra bu sektörde güvenlik düzeyi yüksek gerçek çelik kapı imalâtı konusunda büyük eksiklik olduğunu görerek 2004 yılı başında İÇK İSTANBUL ÇELİK KAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ'ni kurdular. Kurumumuz imalat ve montaj kalitesinin yüksekliği, güvenliği ve estetiğe verilen önem zengin model yelpazesi zamanında yaptığı teslimatlar ile kısa zamanda sektörün en önde gelen birkaç firmasından biri olmuştur.

Ülkemizin seçkin inşaat firmalarının önemli toplu konut ve villa projelerinde çelik kapılarımız tercih edilmektedir ve konusunda örnek gösterilmektedir.
Türkiye'de ilk özel tasarımlı çelik kapı modellerine endüstriyel tasarım tescil patenti alan firmamız ve bu modelleri ile çelik kapı piyasasına yön vermekteyiz.
Çelik kapıda güvenlik ve estetiği bir araya getirerek SEFAKÖY/ K.ÇEKMECE'de 2.000 m2 kapalı alanda aylık 400 adet kapasiteli Projeye ve ölçüye göre özel imalat çelik kapı üretimi yapmaktayız. Gelişen teknolojiye adapte olmuş bu doğrultuda ekip ve ekipmanlarını modernize etmiş bulunmakta olan firmamız, elde ettiği ciddi referanslarının katmış olduğu enerji ile ilk günkü heyecanını sürdürmektedir.

ANA AMACIMIZ:
Kullanıcılarımızın mutlu ve güvenli bir hayat sürmeye devam edebilmeleri için sahip oldukları temel değerlerini (aile,ev,işyeri) daima koruyacak sağlam güvenli ve uzun ömürlü çelik kapı lar imal etmek.

İLKELERİMİZ:
Güvenlik ve kalite
Müşteri odaklılık
Güvenilirlik
Yenilikçilik

VİZYONUMUZ:
Kullanıcılarımızın memnuniyetlerini ön planda düşünerek güvenli yüksek kaliteli ve çözüm odaklı üretimi en uygun şartlar ile ülkemiz insanının hizmetine sunmak.

MİSYONUMUZ:
Ülkemiz insanının ihtiyaçlarını sürekli takip etmek ve ilerleyen teknolojiden faydalanmak
Güvenli,kaliteli ve yeni modeller sunabilmek
Satış sonrası hizmeti etkili kullanabilmek
Sektöründe değişen ihtiyaçlara göre hızlı çözümler sunabilmek

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
İstanbul Çelik Kapı
 Adres
Halkalı Cd. No: 195 Nevzat Kurt İş Merkezi C Blk. 1-2-3 Sefaköy
Küçükçekmece / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
0 212 580 43 03 / 0 533 964 38 50
 Web
http://www.istanbulcelikkapi.com.tr