Ankara Kapı ve Mutfak


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Oğuzhan Öztürk
Telefon
0 507 798 25 84 / Faks:
Gsm
0 507 798 25 84
Adres
Önder Mah. Semt Akçakale 1. Sok. No:57/B Altındağ / ANKARA
E-Posta
anayurtcnc@gmail.com
Web Adresi
 4735 görüntüleme
Teklif Al

Firma Hakkında

Ankara'da iç mekan ahşap, lake ve amerikan kapı modelleri, vestiyer, mutfak dolabı ve ahşap işleri. Kapı, mutfak, banyo imalatı, anahtar teslim ahşap mobilya İşleri hakkında bilgi almak, Ankara'da konut, daire, villa, endüstriyel yapı, yurt, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri, hastane ve otel kapısı yaptırmak için Ankara Kapı ve Mobilya'ya başvuralabilirsiniz.

Proje bazlı Ahşap Mobilya İmalatı, Laminat Kapı, Lake Kapı, Masif Kaplama Kapı, Yangına Dayanıklı Kapı, Mutfak Dolabı İmalatı, Anahtar Teslim Mobilya Dekorasyon Uygulama İşleri için de başvurabilir, uzman teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

İnşaat projeleri, villa, endüstriyel yapı, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri, sağlık tesisleri, otel gibi yapıların tüm ahşap işleri, kurumsal ve bireysel özel tasarım mimari ahşap işlerinde de firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ahşap Mobilya sektörü ve modelleme hizmetleri alanında da uzman teknik ekibimizden her türlü bilgiyi memnuniyetle talep edebilirsiniz.

Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Eskişehir illeri başta olmak üzere muhtelif bölgelerde yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de hayallerinizdeki ahşap mobilya tasarımlarına bizimle start verebilirsiniz.

Ankara Door, Kapı Modelleri, Lake Kapılar, İç Kapı Modelleri, Ev Kapıları, Kapı Tasarım, Kapı Modelleri, Kapı Fiyatları, Mutfak Dolapları,Banyo Dolapları uzmanlık alanlarımız.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Ankara Kapı ve Mutfak
 Adres
Önder Mah. Semt Akçakale 1. Sok. No:57/B
Altındağ / ANKARA
 Telefon
0 507 798 25 84 / 0 507 798 25 84
 Web