• Facebook
  • Twitter
  • Rss
Kastamonu Entegreye Sektörel Performans Ödülü
Kapı Markaları
Haber Kategorileri
Haber Detayları
Kastamonu Entegreye Sektörel Performans Ödülü

Marmara Bölgesi’ndeki başarılı sanayi kuruluşlarını ödüllendirmek amacıyla, Kocaeli Sanayi Odası önderliğinde gerçekleştirilen “Sanayi Kuruluşları Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu”, iş dünyası, üniversiteler ve bürokrasiden çok sayıda davetlinin katılımıyla Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleştirildi. 

Toplam 123 firmanın, 7 kategori ve 11 sektörde değerlendirmeye tabi tutulduğu organizasyonda, büyük ölçekli kuruluş kategorisindeki ödül, Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin oldu. Kastamonu Entegre’nin ödülünü, Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör teslim aldı. 

Kocaeli Sanayi Odası’nın 2008 yılından bu yana düzenlediği Sanayi Kuruluşları Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu’nun çözüm ortakları arasında; dünyanın önde gelen bağımsız denetim kuruluşlarından olan Price waterhouse Coopers, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı ve Doğu Marmara ABİGEM A.Ş. bulunuyor. Organizasyonun bölgesel ortaklarını ise; Marmara Bölgesi’nde yer alan Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, İstanbul Kalkınma Ajansı, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı, Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Trakya Kalkınma Ajansı oluşturuyor. 

Organizasyonun amaçları arasında; yüksek verimlilikle çalışan, yenilikçiliğe ve çalışanların gelişimine önem veren, finansal olarak başarılı iş sonuçları elde eden, ülke ekonomisine katma değer yaratan, sürdürülebilir bir gelecek için topluma katkı sağlayan sanayi kuruluşlarının belirlenerek, tanınmasını ve ödüllendirilmesini sağlamak yer alıyor. 

24-01-2016

Facebook Yorumları