• Facebook
  • Twitter
  • Rss
Türkarslan Çelik Kapı - Cumaovası(Menderes)/İzmir
Kapı Markaları
Türkarslan Çelik Kapı
İzmir/Cumaovası(Menderes)
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Türkarslan Çelik Kapı
    2120 görüntülenme / Ortalama Puan 1.00
Firma Yetkili Bilgehan SELÇUK
Telefon/Fax 0 232 782 29 00  0 232 782 53 54
Gsm Numarası 0 545 283 47 95
Firma Adres Türkarslan Çelik Kapı San. Tic. Ltd. Şti. Cumhuriyet Mah. 270 Sk. No:2
Şehir / İlçe İzmir / Cumaovası(Menderes)
Mail Adresi turkarslan@turkarslan.com
Web Adresi http://www.turkarslan.com
Firma Tanıtım

İzmir'e 15 km , Adnan Menderes Havaalanına 4 km mesafede , Menderes ilçesi sınırları içinde Çelik Kapı imal eden firmamız; 6000 m2 alan içerisinde faaliyet göstermektedir. 
Kurulduğu günden bu yana yüksek kaliteli ürün ve hizmet üretimi prensibi ile çalışmakta olan firmamız konusunda uzman personeller ile çalışmayı prensip edinmiştir.
Kaliteli hammadde ve kaliteli işçilikle ucuz ürünler üretmenin zor olduğunun farkında olan firmamız ; yüksek alım gücü ve ithalat kabiliyeti ile yüksek kalitedeki ürünleri uygun fiyatlarla satabilmektedir .
Makineleşmenin gerekli , el işçiliğinin ise kaliteye olan etkisinin farkında olan firmanız bu iki etkeni yüksek kalitede kapılar imal etmek için kullanır . Çelik kapının ana bileşenlerinin tamamını kendi bünyesinde imal eden Türkarslan Çelik Kapı birinci sınıf Saç,Mdf,Kaplama kullanır. Çelik Kapı yüzeyinde yüksek kaliteli , insan sağlığına ve çevreye duyarlı Cila ve Boya malzemeleri kullanmaya önem verir.
Çelik Kapı işinin sadece kaliteli imalatla bitmediğinin bilincinde olan firmamız , tamamı sigortalı ve kendi bünyesinde çalışan montaj ve 24 saat hizmete hazır teknik servis ekibi ile çalışır.
Müşterilerin hayalindeki evin kapısını : hayallerindeki kapının açmasını sağlamayı kendine hedef koyan firmamız kendi bünyesinde bir tasarım ve arge ekibi bulundurur.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Çelik Kapı Çelik Kapı 30-01-2016
Facebook Yorumları
Türkarslan Çelik Kapı ( Kapı Markaları)
2 1.00 Oylama - "Türkarslan Çelik Kapı" Türkarslan Çelik Kapı 2002 yılından bu yana fasona iş yaptırmaksızın Çelik Kapı imal eden izmirli bir firmadır.