• Facebook
  • Twitter
  • Rss
Sofuoğlu Metal - Beyoğlu/İstanbul
Kapı Markaları
Sofuoğlu Metal
İstanbul/Beyoğlu
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Sofuoğlu Metal
    1433 görüntülenme / Ortalama Puan 5.00
Firma Yetkili Bünyamin Bey
Telefon/Fax 0 212 237 96 43  0 212 238 39 94
Gsm Numarası 0 532
Firma Adres Büyükpiyalepaşa Mh. Stat Sk. Kasımpaşa
Şehir / İlçe İstanbul / Beyoğlu
Mail Adresi sofuoglu@sofuoglu.com.tr
Web Adresi http://www.sofuoglu.com.tr/
Firma Tanıtım

1988 yılında menteşe sektörüne giren Sofuoğlu ailesi, yıllardır süregelen kapı menteşesi ve mobilya aksesuarları imalatı faaliyetine 2008 yılında kapı kolu üretimini de Sofuoğlu markasına katmıştır. Sofuoğlu Metal firması, tescilli kapı kolu ve menteşe ürünlerini müşteri kitlesine geniş bir yelpazede kaliteli ve sürekli hizmet sunmak üzere yola çıkmıştır.

Sofuoğlu Metal San. ve Tic. Ltd Şti kurucularının sektördeki güçlü deneyimi ile hayatına başlayan Sofuoğlu markası, dinamizm ve deneyim sermayesini en iyi biçimde müşteri kitlesine sunmak amacı ile piyasadaki varlığını sürdürmektedir.

Satışa sunduğu tüm ürünlerin kalite belgelerine itina gösteren şirketimiz, satılan ürünlerin CE, TSE ve benzeri kalite güvence belgelerinin alınması, hassasiyetlerimizin ve uluslararası kalite politikalara verilen önemin en önemli göstergelerindendir.

Güçlü makine parkuru ve baskı enjeksiyon tezgahları ile kapı kolu, kapı menteşesi, mobilya aksesuarları sektörüne iddialı bir giriş yapan Sofuoğlu, sürekli devam edecek yatırımları ve gelişimleri ile sektörün en kaliteli ve en başarılı markası olmaya devam etmektedir.

Sofuoğlu, tüm l işleme işçiliklerini, polisaj ve kaplama işçiliklerini komplike bir biçimde kendi tesisi içerisinde tamamlamaktadır. Sofuoğlu’nda tüm üretim alüminyum profil, pirinç profil, zamak külçe girişi ile başlar ve paketlenmiş ürün haline gelene kadar kendi tesisinde en modern ve gelişmiş tekniklerle nihai halini alır. Kalite ve istikrar beklentisi için en önemli koşul olan bu nitelik Sofuoğlu’nu piyasada ayrıcalıklı hale getirmektedir.

Ayrıca makine parkurundaki teknolojik yapısıyla kapıya yönelik sadece standart ürünler değil, kapı üreticilerine yönelik farklı sistemler ve farklı ihtiyaçlara göre spesifik ürünler de geliştirebilmektedir.

Sofuoğlu kendi elektroforetik kaplama tesisinde kusursuz yüzey kalitesi ile üretim yaparak beklentilerin tam karşılığını müşterilerine sunmaktadır.

Türkiye’nin en güçlü üretim kapasitesine sahip olan Sofuoğlu gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı piyasasına yönelik kapı kolu ve aksesuarlarını Sofuoğlu markası ile birleştirerek, müşterilerine eksiksiz bir hizmet sunmaktadır.

Tüm teknik ve deneyimli çalışan kadrosu ile pazara hizmet veren firmamız, Sofuoğlu markasının tam karşılığını sunmaktan gurur duyar.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Sofuoğlu Metal ( Kapı Markaları)
2 5.00 Oylama - "Sofuoğlu Metal" Kapı Kolları,Menteşeler,Sürgüler,Mandallar,Çekme Kollar