• Facebook
  • Twitter
  • Rss
Secret Steel Door - Yenimahalle/Ankara
Kapı Markaları
Secret Steel Door
Ankara/Yenimahalle
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Secret Steel Door
    1539 görüntülenme / Ortalama Puan 5.00
Firma Yetkili Refik Yılmaz
Telefon/Fax 0 312 354 10 08   0 312 354 10 58
Gsm Numarası 0 545 354 10 08
Firma Adres Ostim Mahallesi 1203. Sokak No: 115-117-119
Şehir / İlçe Ankara / Yenimahalle
Mail Adresi info@secretsteeldoor.com
Web Adresi http://secretsteeldoor.com
Firma Tanıtım

1997 yılından beri hızmet veren ve büyüyen kadro ve üretim hacmiyle, müşteri memnuniyeti odaklı, yüksek kaliteli çözümler sunmaya devam etmektedir.

Endüstriyel kapı, garaj kapısı, yangın kapısı, bahçe kapısı, bariyerler ve hangar kapısına kadar projenizde neye ihtiyacınız varsa, Secret Steel Door size ve projenize özgün çözümler sunar. En iyi ürünümüz, verdiğimiz hizmet olmakla birlikte, kapı ve otomasyon sistemi çözümleri konusunda en geniş çözüm yelpazesini bulabileceğiniz doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Yangın kapıları özellikle tehlikeli maddelerin, patlamaya dayanıklı ve patlamaya dayanıklı ortamları için depolama alanların da kullanılmaktadır. 

KOMBİNASYON ÇEŞİTLERİ

Bizim esnek üretim süreci ve çeşitli ek testler bize gibi çeşitli istekleri ve gereksinimleri ile yangın kapıları birleştirmek için izin verir: akustik özellikleri, hırsızdan koruma, patlama direnci, patlama güvenliği / atex, sıvı retansiyonu bariyer kapı entegre, gaz-sızdırmaz, örneğın, co2 durumunda söndürme.

Firma Şubeleri
Facebook Yorumları
Secret Steel Door ( Kapı Markaları)
2 5.00 Oylama - "Secret Steel Door" Yangın Kapıları,Çelik Kapı,Sacdan Bükme Kapı Kasası,Çelik Kepenk Sistemleri,Konteyner Kapıları