• Facebook
  • Twitter
  • Rss
Netmak Makina - Altındağ/Ankara
Kapı Markaları
Netmak Makina
Ankara/Altındağ
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Netmak Makina
    608 görüntülenme / Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili MELİKE TÜRKSEVER
Telefon/Fax 0 312 348 98 98  - 0 312 348 81 01
Gsm Numarası
Firma Adres Koçak Sokak No: 54 06160 Siteler
Şehir / İlçe Ankara / Altındağ
Mail Adresi makina@netmakmakina.com
Web Adresi http://netmakgroup.com.tr
Firma Tanıtım

1972 yılında marangoz freze, kalınlık makinaları, kesici takımları üretimi ve bileme konularında faaliyete geçen firmamız, bugün 6000 m2 alanda son teknoloji makina parkı ile sadece iç piyasaya değil aynı zamanda da dünya pazarlarına yönelik üretim yapmaktadır. 
 
Geçen 41 yıl içinde, makina ve bıçak üretimleriyle pazarın gereksinimlerini karşılamış, gelişen yapısı ve teknolojisiyle dış pazarda da farklılıklar yaratmıştır. Daha önceki yıllarda freze bıçaklarını iç piyasada bulmak olanaksızdı ve bu da tüketicilerde mağduriyete neden oluyordu. Günümüzde NETMAK tüketicilerinin bu konudaki her türlü gereksinimini karşılamaktadır. Ar-ge faaliyetlerimiz, firmamızı teknoloji geliştirme ve endüstriyel dizayn konusunda dünya çapında rekabete hazır olma hedefine ulaşmadaki en önemli araçtır. Bu doğrultuda firmamız ürün geliştirme, kurumsal yapılanma ve üretim kalitesi bakımından dünyada genel kabul görmüş ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve CE standartlarına sahiptir. 
 
Firmamiz bugün Türkiye'de kesici takımlar konusunda uzmanlaşmış elemanları ile iç piyasaya % 100' lük bir hizmet verirken, müşterilerinin dışa bağımlı olması da tamamen ortadan kalkmıştır. NETMAK, kesici takımların onarımını ve yenileştirilmesini de üstlenmiş ve hizmet dışı kalmış, yıpranmış kesici takımların en son sistemle yenileştirerek, müşterinin tekrar üretimde kullanmasını sağlamaktadır. 
 
Misyonumuz tasarımdan üretim ve satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada koşulsuz müşteri memnuniyetini saglamak, gelişen dünyamızda farklılaşan gereksinimlere uygun çözümler sunmaktır. 
 
Saygılarımızla...

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Netmak Makina ( Kapı Markaları)
2 0.00 Oylama - "Netmak Makina" Bileme Makinaları,Şaküli Freze Makinaları,CNC Freze ve Kapı Makinaları,Sürücü Robot,CNC Kapı Kasası Birleştirme Makinası,Planya Makinaları,Kalınlık Makinaları,Y