• Facebook
  • Twitter
  • Rss
Ayka Kapı - Malatya/Malatya
Kapı Markaları
Ayka Kapı
Malatya/Malatya
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Ayka Kapı
    1977 görüntülenme / Ortalama Puan 1.00
Firma Yetkili İrfan Bey
Telefon/Fax 0 422 244 04 04   0 422 244 04 04
Gsm Numarası 0 532
Firma Adres 2. Organize Sanayi Bölgesi 6. Cadde No: 6 Posta Kodu:44100
Şehir / İlçe Malatya / Malatya
Mail Adresi bilgi@aykakapi.com.tr
Web Adresi http://www.aykakapi.com.tr
Firma Tanıtım

2009 yılında PVC kaplamalı iç oda kapısı üretimiyle çelik kapının yanı sıra iç kapı serüvenine başlayan AY-KA, her geçen yıl üretim kapasitesini artırarak yoluna devam etmektedir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimini gelişen ve yenilenen teknolojiyle birleştirmeyi bilen AY-KA, kaliteli işçiliğinin yarattığı natif zenginliğe, maksimum güvenliği de eklemiştir.

Bünyesinde, kapsamlı eğitimden geçmiş, alanında uzman, sertifikalı ekiple çalışan AY-KA, kaliteye verdiği önemi ispatlamıştır.

Güvenliği, kaliteyi ve estetiği ayrılmaz bir bütün olarak görmeyi bilen ve bu anlayışı imal ettiği mamullere en iyi şekilde yansıtan AY-KA KAPI, bayilerinden ve müşterilerinden tam not almış ve bu unsurlar tercih edilme sebebi olmuştur.

TSE standartları, TÜV ISO 9001-2000 kalite güvence sertifikasına sahip olmakla birlikte, uluslararası standartlara uymakta da gösterdiği hassasiyetle acil çıkış kapıları için EN 1634- 90 dk. Yangına Dayanım Sertifikası’nıda alan firmamız, yurtiçi ve yurtdışı projelerde hizmetlerine devam etmektedir.

Projelere uygun zengin çeşidi ile imal ettiği mamulleri ürün garantisiyle destekleyip tüketicinin hizmetine sunan firmamız, oluşturulan bayii ağı ile satış sonrası servis hizmetinde istenilen verimliliği sağlamış, Sanayi ve Ticaret Bakanlığından aldığı garanti belgesi ve Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesiyle ile müşterisine verdiği bu güveni pekiştirmiştir.

Şu anda yurt içinde bayi ağlarını güçlendiren ve her geçen gün bu ağa bir yenisini ekleyip, yurt dışında Ortadoğu ve Afrika ülkelerine ihracat yapan AY-KA KAPI, her yıl hedeflerine ulaşmanın gururunu yaşamaktadır.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Ayka Kapı ( Kapı Markaları)
2 1.00 Oylama - "Ayka Kapı" Kaliteli hizmet sloganını kendisine ilke edinen AY-KA KAPI 1992 yılından bu yana Malatyada çelik kapı sektöründe ciddi mesafeler kat etmiş ve sağlam adımlarla b